Згода

Ця угода (далі "Угода") укладається між Інтернет-магазином hadu.org розташованим в мережі Інтернет за адресою hadu.org (далі "Інтернет-магазин" або "Сайт") і користувачем послуг Інтернет-магазину (далі "Покупець"), і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.
1.2. Справжні Угода, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою.
1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.
1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатнf прийняти та оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, установленниx цією Угодою, на території України.
1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.
1.6. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, в якому вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки.
2.2. Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.
2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною і описом товару.
2.4. На прохання Покупця Інтернет-магазин може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.
2.5. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не після того, коли замовлення вже зроблений Покупцем і підтверджений Інтернет-магазином.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблений по телефону або оформлений самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділі "Доставка".
3.2. Після оформлення замовлення Покупець переходить на сайт https://www.liqpay.ua  для оплати рахунку, який підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, є невід'ємною частиною цієї Угоди.
3.3. Після оплати рахунку Покупець отримує посилання для скачування обраного контенту на свій пристрій.
3.3. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

4. Доставка і приймання-передавання товару

4.1. Доставка товару проводиться шляхом передачі Покупцеві посилання на скачування контенту

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі "Оплата і доставка".
5.2. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
5.3. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину, який здійснює поставку товару шляхом.
5.4. Товар оплачується тільки в гривнях.

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий в разі, якщо збережено товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.
6.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його Покупцем.
6.3. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві і вивезенням товару від Покупця, не пізніше, ніж через десять днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.

7. Конфеденційність особистих даних

7.1. Зберігання та використання Сайтом наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених Сайті. Сайт залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.

8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

Анонси і новини